לפניכם מספר עדויות מלקוחות מרוצים. השמות הוחלפו כדי לשמור על פרטיות.


פגשתי עם מיקי במשך תקופה של מעל חודשיים, תקופה שחוויתי קשיים בזוגיות שלי. מיקי היתה מאוד מקצועית ובעלת ידע נרחב. מיקי באמת עזרה לי להבין מדוע דברים קורים וממה נבעו התגובות שלי. הדרך שבה מיקי הכריחה אותי לחשוב מדוע דברים קורים היתה מצוינת למרות שזה היה קשה, בתווך הארוך זה עזר לי לנוע קדימה ולהפסיק להסתכל על דברים כמובנים מאליהם מבלי לדעת או לנסות להבין מדוע הם מתרחשים.  אני ממליץ בחום על מיקי. היא יועצת יוצאת מן הכלל. בנוסף למקצויעות ולידע הנרחב ששימשו אותה ביעוץ, התרשמתי מהחברותיות, הפתיחות, ומהחום שלה שעזר לי להרגיש בנוח תוך זמן קצר. דבר שהיה הכרחי כדי לגרום לי להיפתח ולצלול לתוך הנושאים שהביאו אותי ליעוץ.
מיקי נכנסה לחיינו בשנת 2006 בתקופה שהתקשינו לתקשר אחד עם השניה, חלק מהתפוררות הנישואין שלנו. היינו נשואים במשך 11 שנים, לקחנו את זה כמובן מאליו שלאחר כל כך הרבה שנות נישואין לא תהיה בעיה בתקשורת. הרגשנו, כמו רבים אחרים שאנחנו יכולים לטפל בבעיות שלנו בכוחות עצמינו. אך היה די ברור שנזקקנו לעזרה חיצונית. אני בכנות חושבת שדרך היעוץ האנדיוידואלי והיעוץ הזוגי העלנו הרבה סוגויות שהיו חבויים בתת מודע שהשפיעו על הזוגיות. החקר בנושאים שהיו חבויים עמוק בתוכינו פתח פצעים ישנים אך בו הזמן איפשר לנו לפרוק מעלינו עול כבד. היכולת לשתף את מיקי בכאב שלנו איפשר לנו לנשום יותר בקלות כתוצאה מכך. מאוד עזר לנו לדבר עם משיהי שלא היכרנו מקודם. הרגשנו שהיא באה ללא דעות קדומות ובפתיחות. זה עזר לנו להסתכל על הדברים מנקודת המבט של השני בצורה שמקודם לא יכלנו. מאוד נהנינו מהיושר של מיקי והיכולת שלה לבטא את עצמה מבלי לגרום לנו להרגיש רע על עצמינו. תודה לך מיקי על עזרתך ועל המאמץ הרב שהשקעת בנו. דבר שעזר לנו להגיע למקום שאנו נמצאים בה היום. לולא עזרתך הנישואין שלנו כנראה היו מתפרקים.

 


החיים שלי היו הפוכים. קרו הרבה דברים מסביבי שלא יכלתי להבין. גם בחיים האישיים וגם בעבודה.  היעוץ עם מיקי התחיל כתוצאה מקשיים בזוגיות. זה כלל בין השאר פגיעות פיזיות ומילוליות. בתור גבר, קשה לפנות לעזרה מבחוץ. יש הרגשה של בושה שאי אפשר לסלול לבד את הדרך החוצה.  אולי זה קרה בגלל שהחברה שלי פגעה בי פיזית והרגשתי כלפיה חמלה. שנינו הפכנו לפגוע מילולית אחד בשניה. הדברים יצאו מכלל שליטה והאימון שלי בה הלך ונעלם.  הראש לי התמלא בתהיות על השפיות שלי. הרגשתי שאני לא סומך על עצמי ועל האינטואיציה שלי ושויתרתי על הכבוד העצמי שלי על ידי הכחשה והרצון שדברים ישתפרו. על ידי שהתעלמתי מהעובדות, האינטואיציה שלי גרמה להתדרדרות בכבוד העצמי שלי.  מיקי עזרה לי לגלות שניתן לעזוב את הכאב מאחור. היא עודדה אותי לקבל את ההחלטות שלי ואף פעם לא הנחתה אותי מה לעשות. זאת היתה דרך קשה שהעלה דברים רבים, יותר ממה שדמיינתי – היסטוריה של דפוסי התנהגות משפחתית. הדבר הכי חשוב, מיקי עזרה לי להבין מדוע בת הזוג שלי מתנהגת בצורה הזאת ואיך אני יכול להתיחס לזה ולהשאיר מאחור את הכאב שנגרם כתוצאה מכך.  העוצמה והידע שצברתי על עצמי על מדוע אני מתיחס לאנשים בדרכים שונות, והרכישה מחדש של המטרה שלי בחיים והכבוד העצמי שלי אני מייחס לימים וללילות הרבים ששהיתי במשרדה של מיקי. החיים הם לא רכבת הרים של שחור לבן, היה לי נחוץ למצוא גם את האזורים האפורים, אזורים של בטיחות ואחידות. אני חד משמעית ממליץ על המקצועיות של מיקי בבניית יחסים על ידי יעוץ עם או בלי בן הזוג. הסביבה שהיא יצרה היתה תמיד חמה ובטוחה. תודה לך מיקי, יש לי הרבה אור וצל בחיים שלי.


הרגשנו בתור זוג שמאוד נוח לדבר עם מיקי. כשעמדנו במשבר ביחסים שלנו זה היה בהחלט משהו שעזר לנו. ביעוץ זוגי שני בני הזוג צריכים להיות מחויבים לטפל בנושאים שלהם כדי לחזור למסלול ולבנות חיי נישואין יותר עמידים.  במפגשים הרבים שקיימנו עם מיקי, נוכחנו לדעת שהיא מלוה אותנו באיתנות ובהגינות לאורך כל הדרך. מיקי עזרה לנו ללמוד  אחד על השני, לאיזה סוג אנשים נהפכנו שהרי כולם משתנים ומתבגרים וזה לא מפסיק אחרי החתונה.  מיקי זיהתה צרכים אישיים וגם קבעה פגישות אישיות. זה איפשר לנו "גילוי עצמי" אחר כך נפגשנו ביחד כדי להרהר על הדברים. מיקי לימדה אותנו שנישואין זאת עבודה קשה אך עבודה שמשלבת איתה אושר ושמחה.  תודה לך מיקי על ההכוונה והתמיכה. אנחנו מתעוררים בבוקר ושמחים שאנחנו עדיין ביחד. בזכותך, היום שלנו מתחיל עם חיוך.  


לאחר שחויתי בעיות בזוגיות עם בן זוגי, חיפשתי יועץ שיעזור לנו לעשות סדר בענינים שלנו. לפני שפגשנו עם מיקי לא היינו בטוחים שיעוץ יעזור לנו אבל הרגשנו ששוה לנסות.  מיקי שמה הכל בפרופורציה. היא עזרה לנו לפתוח את קוי התקשרות שלנו ולהבין איך אנחנו גורמים לשני להרגיש.  די מהר, למדנו שנתפשנו באמוציות שלנו במקום לנסות להבין מהי הבעיה.  מצאנו שמיקי מאוד תומכת, חמה ונגישה ואני ממליצה על שירותיה לכל אדם שחווה בעיות בזוגיות.  
 
Make an Appointment Now! via Skype
 
© Copyright 2011 Relationship Renovation. All rights reserved. Disclaimer Agreement